نحوه ارسال کالا در ویراهمراه

نحوه ارسال کالا در ویراهمراه :

نحوه ارسال کالا در ویراهمراه در روزهای کاری ، ارسال با پیک ، پست ماهکس یا تیپاکس ، پست پیشتاز و باربری (اتوبوس) می باشد.

شهر شیراز و شهر جدید صدرا :

پیک:

مشتریانی که در شیراز و شهر جدید صدرا می باشند یا باید پرداخت خود را در سایت انجام دهند و یا پرداخت در محل را انتخاب کنند و برای تحویل آن یا حضوری (با انتخاب گزینه تحویل در محل شرکت) به محل شرکت مراجعه و یا کالا از طریق پیک (با انتخاب گزینه پیک موتوری) ارسال می گردد. (هزینه پیک هنگام تحویل توسط پیک دریافت می گردد.)

تیم پشتیبانی فروش ویراهمراه ، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت.همچنین بعد از ثبت سفارش و بعد از تحویل به پیک از طریق پیام کوتاه به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

هم چنین چنان چه قصد دارید سفارش خود را در بازه زمانی معینی دریافت کنید می‏‌توانید بازه زمانی مناسب برای تحویل گرفتن سفارش خود را هنگام ثبت آن در قسمت توضیحات سفارش ، اعلام نمایید.

ویراهمراه همه تلاش خود را به کار می گیرد تا سفارش خریداران حدود ساعت درخواستی تحویل گردد.

سایر شهرهای کشور:

پست ماهکس یا تیپاکس :

یکی از گزینه های سریع ارسال برای مشتریانی که مایلند سفارش خود را ظرف مدت کوتاهی دریافت نمایند و خارج از محدوده شیراز هستند، پست ماهکس و یا تیپاکس می باشد.

زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست، به محدوده جغرافیایی مقصد بستگی دارد که زمان حدودی آن بین 1 الی 2 روز کاری می باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست ماهکس یا تیپاکس هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت مربوطه، با استفاده از کد رهگیری یا عکس بیجک آن که از طریق پیام برای شما ارسال می گردد، پیگیری نمایید. (هزینه این پست هنگام تحویل دریافت می گردد.)

پست پیشتاز:

یکی از گزینه های مطمئن ارسال سفارش هایی که خارج از محدوده شیراز هستند، پست پیشتاز می باشد.

زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست، به محدوده جغرافیایی مقصد بستگی دارد که زمان حدودی آن بین 5 الی 7 روز کاری می باشد.

زمانی که شما استان ،شهر و کدپستی خود را وارد نمایید هزینه پست پیشتاز از سمت شرکت پست برای شما به صورت خودکار نمایان می گردد و با انتخاب گزینه پست پیشتاز ، از طریق سایت ما هزینه آن را پرداخت می نمایید.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست پیشتاز هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست ،با استفاده از کد رهگیری که برای شما پیامک می شود ،پیگیری نمایید.

باربری (اتوبوس) :

یکی از گزینه های ارسال سریع دیگر برای مشتریان خارج از محدوده شیراز باربری یا اتوبوس می باشد.مشتریانی که نیاز دارند سفارش آنها ظرف مدت کوتاه تری به آنها ارسال گردد می توانند (با انتخاب گزینه باربری ) در انبار اتوماسیون شهر خود سفارش خود را دریافت نمایند.(هزینه هنگام تحویل دریافت می گردد.)

عکس بارنامه از طریق پیام برای شما ارسال می گردد.

زمان ارسال ویراهمراه پارسیان :

زمان ارسال ویراهمراه پارسیان در روزهای عادی  1 الی 2 روز کاری بعد از سفارش مشتری است مگر اینکه خود شرکت زیر کالای موردنظر قید کند طی چند روز کاری ارسال می گردد.